Maszyny do zakuwania przewodów – innowacyjne rozwiązania i prostota użytkowania

Maszyny do zakuwania przewodów – innowacyjne rozwiązania i prostota użytkowania

Technologia

Szukasz wysokiej jakości maszyn do zakuwania przewodów hydraulicznych? Poznaj najciekawsze rozwiązania dostępne na rynku.

Innowacyjne maszyny do zakuwania przewodów

Maszyny do zakuwania przewodów z krawędzią sześciokątną w ofercie Normapress, nadają się do zaciskania niestandardowych końcówek i końcówek typu kompresyjnego bez konieczności wymiany matrycy. Dzielony interfejs zaciskania jest odpowiedni do połączenia pośredniego i zaciskania końcówek pod kątem prostym. Pozycję zacisku można regulować, a konstrukcja zapewnia lepsze pole widzenia. Kompaktowa konstrukcja to oszczędność miejsca i niski poziom hałasu.

Maszyny do zakuwania przewodów hydraulicznych – pewność i niezawodność

Nakrętki samozabezpieczające zapewniają blokowanie dzięki dodatkowym siłom tarcia, które powstają między odkształconymi odcinkami gwintu nakrętki lub wkładki niemetalowej a gwintem części rdzeniowej – śruby, wkrętu, stadnina. Odkształcony odcinek gwintu uniemożliwia swobodne (bez użycia siły) wkręcanie lub odkręcanie nakrętki. Podczas zaciskania wzdłuż końca narzędzie odkształcające jest kierowane wzdłuż osi nakrętki w obszar gwintów lub w pewnej odległości od nich. Gwint jest odkształcany w dwóch kierunkach – osiowym i promieniowym ze spadkiem skoku gwintu i średnicy wewnętrznej. Doskonale sprawdzają się, jeśli chodzi o przewody przemysłowe, na maszty oświetleniowe.