Kora i adamaszek - wyjątkowe propzycje dla fanów pościeli

Kora i adamaszek – wyjątkowe propzycje dla fanów pościeli

Dom i ogród

Przyglądając się asortymentowi sklepów z wyposażeniem do sypialni trudno nie zauważyć, że ostatnie lata to czas popularności zarówno pościeli z satyny, jak i z tych, które wykonano z flaneli. Wiodący producenci chętnie sięgają jednak również po inne materiały i również za ich pomocą podbijają serca swoich klientów.

Niezwykła pościel z kory

Pościel Estella z kory może sprawiać wrażenie tej, która budzi zainteresowanie ze względu na charakterystyczną dla siebie przystępność cenową. Choć jednak jest to ważny argument, z całą pewnością nie jest jedynym, jakim powinniśmy się zainteresować. Pościel z kory jest lekka, a jednak na tyle wygodna, aby korzystać z niej przez cały rok. Nie gniecie się i nie wymaga starannego pracowania.

Elitarny adamaszek

Pościel z adamaszku – wykonana zarówno z bawełny, jak i z jedwabiu – to powiew elegancji w kolejnych domach. To twardy i gruby, a przez to dość wymagający materiał. Jego żywotność jest w stanie zaimponować jednak nawet wymagającym odbiorcom. Nic więc dziwnego, że nie brakuje osób żywo zainteresowanych takim zakupem.