Gdzie szukać wiertarek hydraulicznych dla górnictwa?

Gdzie szukać wiertarek hydraulicznych dla górnictwa?

Ciekawe

Tak sprzęgła, jak i wiertarki hydrauliczne wykorzystywane w przemyśle górniczym nie mogą być rozwiązaniami przypadkowymi. Zwłaszcza te ostatnie należy wybierać z dużą starannością. Jeszcze przed zakupem warto upewnić się, czy producent w ogóle dopuszcza możliwość korzystania z nich pod ziemią. Niestety, wbrew obiegowej opinii, nie wszystkie wiertarki, którymi można wiercić w asfalcie i betonie, sprawdzają się podczas wiercenia otworów czy to w węglu, czy to w skałach mających średnią twardość. Niemożliwe jest też zaopatrywanie się w sprzęt, który nie ma odpowiednich atestów. Stanowi to kolosalne zagrożenie tak w odniesieniu do zdrowia, jak i życia operatora maszyny.

Jak zatem znaleźć odpowiednią wiertarkę hydrauliczną? Najlepszym sposobem na jej odnalezienie wydaje się być wizyta w jednym ze sklepów, w których oferowane są rozwiązania tworzone właśnie z myślą o pracach pod ziemią. Jeśli sklep taki ma już pewne doświadczenie, z pewnością nie pozwoli sobie na to, aby w jego ofercie znajdował się asortyment, który pociąga za sobą ryzyko w przypadku osób korzystających z niego.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to zapoznajcie się z ofertą firmy MOJ. Oferują  między innymi: wiertarki hydrauliczne, kotwiarki, piły, młotki, sprzęgła czy klucze ręczne.